SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes a class
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
113965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedese a clas e ardhur nga zwicrra ne ngjendje te rregullt vit99 me klim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fatlum
Ferizaj
044702580
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »