SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 520 dizell
Çmimi :
€4,888.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
113969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 520 2.0 dizell
Ne gjendje perfekte
Posedon
Klim
Abs
Esp
Centrall mw dirigjus
4 goma dimrit
Boj edhe ndrrim
+37745432800
.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardijan
+37745432800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »