SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv Passat 1.9 TDI 110Ps me Tabela Ch
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
113970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WV PASSAT 1.9 TDIi 110Ps & KLIMA Probefahrt möglich Fahrzeug ist in einem Gute zustand. - aktuell klm 219000 - Sommerreifen mit Alufelgen 15 Zoll mit gutem Profil auf den reifen- wintereifen 15 Zoll - Serviceheft vorhanden - Handschaltung- 110 PS - Klimanlage - Radio - Baujare 1997-Nebelscheinwerfer - 2 Schlüssel - 5 gange - ABS- Sitzheitzung - Anhengerkupplung Tel. 0768163737

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent Hava
Mels, Switzerland
+41768163737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »