SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
113977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 karavan 2001 sapo ardhur nga franca sesht i hecur ne kosov ne gjendje perfekte me liber servisi tdi di tkuqe goma trea qdo sen ne gjendje perfekte pres blers serioz nje pronar eka pas qdo sen e vertetuarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leondrit
Viti
044500984
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »