SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen jumpy
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Citroen C2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
113980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen jumpy, osht ngjendje te rregullt, regjistrim ka 1 vit, boj edhe ndrrim, thirr edhe viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Lipjan
045649493
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »