SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
113994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passati i sapoardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte , viti i prodhimit 1998 , 1.9 Tdi me I t'kuqe , karrikat me nxemje , klima tronik automatik etj per me shume info kontaktoni ne numrin +38649836766 edhe ne viber .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Madrid, Spain
+38649836766
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »