SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
114005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 3c 2.0 tdi automatic

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Lipjan
044207040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »