SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES AUDI A6 3.0, 2006, Quattro, S-Line
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES AUDI A6 3.0, 2006, Quattro, S-Line, Full Packet, V6, TDI Automatik/Tiptronik , Ngjyr hiri metalike (bezh), 165 KF
E regjistruar RKS (një vit të plotë ) , është në emerin tim personal
Shpejtësi F1,
Komanda timon,
Tempomat,
Ulset sport, lukur antillio,
Ndezje pa qels mbyllet pa qels
Klim dy zonale,
ESP,
ABS,
Servo,
Airbag,
Gjama elektronik,
Senzor dritav
Senzor shiu
Pasqyre elektronike,
Fellne,
Bord kompjuter,
Navi
Senxor parkingu
Ulset me nxemje
CD 10
Shiber
Fellne treja
Guma treja (Veres dhe Dimrit)
Me te gjitha serviset e kryme
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Full extra
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 045 350 343 (Viber + What’sApp)
Çmimi me kesh i fudnit 10 500 Euro, me ndrrim ka tjeter çmim.
ndrrim i mundshem (me dy vetura me te vogla)
Informata rreth publikuesit
Vetura
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »