SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 2 URGJENT
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
114042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 1.6 Turbo dizell intercoler makina ka regjistrim deri me 13 Gusht 2016,Makina eshte ne gjendje perfekte.
Informata rreth publikuesit
Avdi
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »