SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9 DTCI. Regj. 10.01.2018
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '17
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
114050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet Renaul Laguna 1.9 DTCI.
Likur,Clima Tronic, Abs, Airbag,Alkuol Test, Senzor Shiut, 6 shpejsi, CD Player, Xhama Eletronic, Pasqyre Eletronic, Pasqyret i Palohen Eletronic, Perde Fabikes, Bord Cumpjuter, 4 Goma t'reja 4 Armotizera e ri Rrypin Pompen e Ujit te Ndrune, Me gjitha Serviset e kryera me kohe me Liber te Servisit. Info: Viber 00377 44 387 141Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besjan
Gjakova
044387141
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »