SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes apo ndrroj Opel Corsa 1.5d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
1993
ID e produktit :
114072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo ndrroj Opel corsa 1.5d viti i prodhimit 1993.Është në gjendje të shkëlqyer, me goma të reja dhe ka regjistrim deri më 01.02.2017.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Gjilan
044528786
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »