SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 1.9 TDI me regjistrim
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
114078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 TDI me I te kuqe

Golfi asht ne gjendje shum te mir
me regjistrim 1vjet prej dites qe e merr pronar i ri.
Per mashum info na kontaktoni ne viber ose tel.
Informata rreth publikuesit
Ridvan
Büsserach, Switzerland
044153414
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »