SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtet ose ndrrohet golf 2 _1.6 benzin 88
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
114085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2-1.6-benzin regjistrim teri 26-3-2016 ndrroj ose shes gjemdje shume te more 2 dyrsj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Brahim
Prizren
044217348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »