SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S320
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2008
ID e produktit :
114092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor M.
Prishtinë
045436507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »