SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
114094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opelastra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besime
044275262
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »