SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes nissan almero
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Nissan Almera Tino
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
114108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan almero tino 2.2 dizel regjistrim deri ne 2017 servistat e kryer bej edhe ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Peja
049 227356 044949697
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »