SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford fiesta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
114117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Fiesta 1.4 tdci 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
044297727
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »