SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2001
ID e produktit :
114119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 1.5 dizell viti 2001Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Bristol, United Kingdom
049739235 044 292 895
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »