SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,100
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
114125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
behar
Vushtrri
049 492 774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »