SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
BMW 325
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
245,236
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Rregullues Klime
ID e produktit :
114128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW E36 325i 24v / 200hp

ABS,
Lekur,
Gjama elektronike,
Pasqyre elektronike,
Klimatronik,
Radio CD,
Karika me nxemje,
Shiber,
Fellne 17'',
Shpejtesi 5+R,
Mbeshtetse dores Para+Mbrapa,
Rks 1vjet,
Servisa sapo te kryera etjj..

Qmimi me mareveshje
044173298

+Viber +37744173298
Informata rreth publikuesit
Aldin
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »