SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 416 -2003
Çmimi :
€9,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
114133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 416 2.7cdi 2003Automatic16+1 Ulse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »