SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 250 td
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
114134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nxhendje te rregull me klim xhamat regjistrim ni vit pres blers serjoz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kreshnik
Prishtinë
044258718
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »