SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI S-Line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
114139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2.0 TDI. Makina nuk ka asnjë defekt motorik. Posedon klimë automatike. Karriget me nxehje, gjysmë lëkurë dhe "Alcantara Leather". Radio, Cd, Tempomat etj. Dritat xenon perpara të bardha. S-line brenda dhe jashtë. 140 ps. Fellne të aluminit 16'. Ndërrim i mundshëm.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dion
Prishtinë
043 952 252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »