SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasat 1998 1.9 Td(i) te kuqe
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
114145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 1998 1.9 Td(i) te kuqe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Besianë
049 314 762
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »