SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 TDI(DI)
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
114153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 tdi di te kuqe
Vetura eshte ne gjendje perfekte
Eshte ngjyr e zez metalike
Ka 6 shpejtsi
Harxhime te vogla
Regjistrim RKS
Me nje fjal vetura eshte tiptop
Per me shume info:045671392Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Podujevë
044897290 ose 045671392
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »