SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
114158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitst golf 4 1.9 SDI 1999 ne gjendje te rregullt servisin e sapo kryerPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Migi
044 287 683
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »