SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturën Mercedes Benz E 270 CDI viti i prodhimit 2004 kilometrazhi 217.mij km
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
114167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 270 CDI viti 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Zürich, Switzerland
049439126 ne shqiperi +355682816019
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »