SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1996
ID e produktit :
114171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 1.8 benzin e ka edhe plinin dizne osht ne gjendje shum te mir hargjime tvogla klim,abs,dvd,karrikat me nxemje regjistrim gjama elektronik fellne 17 deri me 14 korrik 2017 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prishtinë
045/336/612
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »