SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco Daily
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Iveco
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2003
ID e produktit :
114200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioneta Iveco Daily viti 2003. Kabina ka 7 ulese. Eshte kiper si dhe posedon 3 pistona te cilen e mundesojne ngritjen e rimorkios ne 4m lartesi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
045663688 dhe 049400899
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »