SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz c220
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
114204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz ne gjendje te rregullt me servisin e bere me ule wuürth regjistrim ka edhe 10 muaj me senzor shiu esp automatik pa asnje defekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lind
Ferizaj
044-993-645
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »