SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose nderrohet vwpassat1.6tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
114220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vwpassat1.6tdi .Regjistrim deri me 08.05.2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amo
Malmö, Sweden
044374401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »