SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 2008
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
114223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Prizren
044781370
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »