SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault 19
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,001
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1991
ID e produktit :
114228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault 19. Viti i prodhimi 1991. Esht 1.4 benzin gjitha serviset i ka te kryera rexhistrim i skaduar denim nuk ka. Info: 049 702 615. 044 695 179
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
049 679175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »