SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Avangard E280
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes E 280
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Avangard E280 , Shum i ruajten ,Regjsetrim ka edhe 10 muaje , gjdo sen eshte fonksjunale , nuk e ka as nje defekt me te vogel , per gjdo informat shtes mundeni te kontaktoni ne numrin e telfonit (viber ) 044-858-964
Informata rreth publikuesit
Ardijan
Gjakovë
044858964
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »