SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot
Çmimi :
€5,299.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,500
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
114242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot viti 2007 ne gjendje perfekte per mu shum kontakto ne numrin .044-121-174 i sapo doganuar me 11 muaj regjistrim
Informata rreth publikuesit
Qendresa
Ferizaj
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »