SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet BMW X 6 3.5 D x drive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2009
ID e produktit :
114267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet BMW X6 3.5 D x drive

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bessi
Prishtinë
044600206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »