SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora 1.9TDI
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,315
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
114269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bora 2000 1.9tdi (di- e kuqe) regjistrim deri dhjetor 2016, esp, boardcomputer, klimatronik, dritare elektrike, marshin 6 shpejtsi. Numri per kontakt 044-550-799 edhe ne viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gjilan
044550799
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »