SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
114271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 3 1.9 disel viti i prodhimit 1993 regjistrim 10 muj Nr kontaktus 049267288

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Mitrovica, Kosovo
049267288
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »