SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,270
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
114279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 tdi data regjistrimit te par 27.11.1999 vetura posedon klim AC airbag xhamat electronic pasqyret nuk esht ne hipotek ne gjendje te rregullt per ngasje per me shum info +37745204149 /VIBER/watsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpejtim
Ferizaj
045204149
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »