SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Bora 1.6 SR
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
114292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Volkswagen Bora shum shum i rujtun pa asnje grrith esht vetur per familje ekonomik guma dimri felga krejt serviset e kryme me vozit do te habitni pa asnje defekt 7 muaj regjistrim klim nuk ka shpenzo shum shum pak sa nje diesel Nr. 045-664-194 viber 044-517-516 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
pasat
Prishtinë
044517516
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »