SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TD(I)
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,568
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags
ID e produktit :
114314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi eshte ne gjendje shum te rregullt viti i prodhimit edhe te fund te 2002 Special Bejm dhe ndrim.!
Informata rreth publikuesit
hidajet
Rahovec
+38649501817
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »