SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura në shitje Ford Focus 1.6
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '17
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
55,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
114318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Ford Focus 1.6 Benzin . Viti i prodhimit 2011 . 48000 Km te kaluara te garantuara. Ne gjendje shume te mire teknike . I regjistruar deri me Janar 2017.
Vetura shitet ose ndrrohet vetem me vetura me te medha psh . ( Touran, Sharan, Renault Escape ose cfardo MiniVan-a etj )
Informata rreth publikuesit
arian
Prishtinë
045982353
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »