SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa 1.7 dizel e sapo ardhur nga gjermania
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,990
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2004
ID e produktit :
114323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite opel corsa gjendje perfekte esa po ardhur nga gjermani posedon klim abs centrall drita me lluplibra servis krejt i posedon pres blers serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrim
Ferizaj
044526200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »