SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
114330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.4 benzin viti i 2008
150.000 te kaluara
Abs aerbag klima tronik
Ne gjendje shum te rregullt
Informata rreth publikuesit
Patrik
Vitina
049648415
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »