SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Motori (kubik) :
129.00
Viti :
2000
ID e produktit :
114334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Suzuki 125 full cros ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjergj
049448304
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »