SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes c270
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
114358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
+37745242270 VIBER

VETURA POSEDON:
Lekure
Sensor parkingu
Sensor shiju
Klimatronik dy zonale,
nxemje ne sedile,
Komanda ne timon,
Tempomat,
Cd Radio, plus ka te instalur Parrot MKi (audio bluetooth ) Ekstra
Bordkompjuter,
4 xhamat me rrym,

Libra te servisit, etj etj.
Informata rreth publikuesit
None
Prishtinë
045242270
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »