SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Tipo 1.7 Disel
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1992
ID e produktit :
114373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Tipo 1.7 Disel viti i prodhimit 92 motorri ne gjendje te rregullt ,rexhistrimi i skaduar denim nuk ka qmimi 590€. Info: 049 702-615. 044 695-179Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
049 679175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »