SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel omega
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Lloji :
Opel Omega
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
114376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel omega e ardhur nga sllovenia ne gjendje te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tityy
Luzhnica
049824540
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »