SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Twingo 1.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Lloji :
Renault Twingo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
ID e produktit :
114389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Twingo 1.2 viti 2000. E ka servisin e kryn, goma te reja te dimrit, fellne dhe ka 1 vjet regjistrim. Tel: 044-114-682 ose 049-114-682
Informata rreth publikuesit
Edonis
044114682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »