SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opell Corsa 2001
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
114401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.7 2001Esht i ardhur nga sllovenia gjendje shum te mir.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardeshir
Suharekë
0038645251626
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »